Vyzkoušejte Ochutnejte aroma kávy Manuel Caffé

Navštivte náš showroom

Vyzkoušejte kvalitu našich produktů

Za kvalitou naší kávy si stojíme. Nejmodernější technologické zařízení pražírny Manuel Caffé a tradice pražení v této rodinné firmě nám poskytuje to nejlepší zázemí.

Proto prosím přijďte do jednoho z našich showroomů, kde Vám naši kávu připravíme a následně představíme portfolio našich kvalitních produktů a služeb. Uvědomujeme si, že vybrat toho správného dodavatele kávy není jednoduchá, ale věříme, že kvalita naší kávy Vás přesvědčí, že Manuel Caffé je ta nejlepší volba pro Vás.

Manuel Caffé CZ má vytvořenu optimální síť distribučních skladů a center, tak aby uspokojila potřeby svých zákazníků co nejlépe a v co nejkratším termínu. Rozdělení do dvou hlavních distribučních center Vám přináší daleko lepší konfort služeb blíže Vaší provozovně. Sklady jsou umístněny v Brně a Praze. Níže naleznete kontakty na obchodní zástupce, kteří náleží k Vašemu regionu.

Zastoupení pro Moravu a Slezsko:
Zastoupení západní pro Čechy:

Prezentace ve Vašem podniku

představíme Vám kávu Manuel, stejně jako kvalitní doplňky a kávovary

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se kávy, kávovarů či dalších námi nabízených služeb, neváhejte se na nás obrátit pomocí tohoto formuláře. Rádi za Vámi přijedeme, ať už jste kdekoli, a probereme záležitosti kompletního servisu a představíme Vám možnosti individuálního komplexního řešení právě pro Vaši provozovnu.

Káva